سفارش تبلیغ
صبا
[ چون خبر غارت بردن یاران معاویه را بر أنبار شنید خود پیاده به راه افتاد تا به نخیله رسید . مردم در نخیله بدو پیوستند و گفتند اى امیر مؤمنان ما کار آنان را کفایت مى‏کنیم . امام فرمود : ] شما از عهده کار خود بر نمى‏آیید چگونه کار دیگرى را برایم کفایت مى‏نمایید ؟ اگر پیش از من رعیت از ستم فرمانروایان مى‏نالید ، امروز من از ستم رعیت خود مى‏نالم . گویى من پیروم و آنان پیشوا ، من محکومم و آنها فرمانروا . [ چون امام این سخن را ضمن گفتارى درازى فرمود که گزیده آن را در خطبه‏ها آوردم ، دو مرد از یاران وى نزد او آمدند ، یکى از آن دو گفت : من جز خودم و برادرم را در اختیار ندارم ، اى امیر مؤمنان فرمان ده تا انجام دهم امام فرمود : ] شما کجا و آنچه من مى‏خواهم کجا ؟ [نهج البلاغه]
 
سه شنبه 96 اسفند 29 , ساعت 9:12 عصر

بسم الله الرحمن الرحیم

حول حالنا می خوانم و متحول می شوم  در هیایو و شلوغی اطرافم گم می شوم ، چشمانم را می بندم و روحم را از زندان تنگ زمین به ملکوت اعلاء آزاد می کنم پر می کشم و دیگر هیچ نمی شنوم ، هیچ نمی بینم . خود را بر بلندای ابر ها می یابم و آری این منم در آسمان با قلبی که با هرتپشش نوید گذر زمان را می دهد.دلم را یکدست می کنم با کسی که بی همتای روزگار او را پیشوا و قائد ما خواند . زمانم را با زمانش تطبیق می دهم و آری این دیگر من نیستم منی نو در وجودم متولد می شود.جوانه می زند و رشد می کند و من همه هستی ام را به او به مولایم امام صاحب الزمان عج الله تعالی فرجه الشریف سپرده ام . به روی زمین بر می گردم و اینک می دانم چرا در این شلوغی من اینقدر آرامم . آرامشی از جنس او.

اگر می خواهید همیشه کیفتان کوک باشد ساعت قلبتان را با قلب امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف که قلبش منزلگاه پروردگار است کوک کنید .

این لحظه که تغییر زمان است و زمین است.

معنی همان سوره و العصر همین است.

سال نو، زمانی نو را از درگاه خداوند منان برایتان خواستارم.

 لیست کل یادداشت های این وبلاگ